Hra Naruto kingdom rpg :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Urobte si postavu a pridajte sa ku zlu alebo ku dobru
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Údolie konca

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin
Hyota Hitsumaru


Počet príspevkov : 308
Join date : 11.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 7:53 am

To snad není možný...! Řeknu si v duchu když uvidím toho draka, kterého jsem viděl dříve u Itamiho. Snažím se skrýt za stromem.
Návrat hore Goto down
Itami Rokuzen
Akatsuki
Akatsuki
Itami Rokuzen


Počet príspevkov : 223
Join date : 12.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 7:55 am

*drak pristaňe pohladím ho a hneď zmizne*
Návrat hore Goto down
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin
Hyota Hitsumaru


Počet príspevkov : 308
Join date : 11.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 7:59 am

Pohybuju se strom od stromu dál od tebe.
Návrat hore Goto down
Itami Rokuzen
Akatsuki
Akatsuki
Itami Rokuzen


Počet príspevkov : 223
Join date : 12.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:00 am

*len tak sa prechádzam uvidím nejakých banditou*
Návrat hore Goto down
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin
Hyota Hitsumaru


Počet príspevkov : 308
Join date : 11.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:04 am

(To myslíš mě? Very Happy )
Návrat hore Goto down
Itami Rokuzen
Akatsuki
Akatsuki
Itami Rokuzen


Počet príspevkov : 223
Join date : 12.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:06 am

(ne normál bandity) *jeden ma chce praštit katanou jeho úder vykrijem a odkopnem další po mne hodí kunaie ktoré pomocou jitonu odvrátim na neho a tretí ma ide kopnuť do hrude ja ho chytím za nohu a odhodím*
Návrat hore Goto down
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin
Hyota Hitsumaru


Počet príspevkov : 308
Join date : 11.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:11 am

*Čtvrtý číhal ze stromu, skočí za mě, chytí mě a před krk mi dá katanu a na tváři má zoufalý výraz protože se bojí Itamiho.* Nehni se! Hneš se a zabiju ho...! *Řekl on a bere mě jako rukojmího protože si myslí že jsme blízcí.*
Já: Ty šmejde! Kvůli tobě si mě všiml... Řeknu si v duchu a zazubím se.
Návrat hore Goto down
Itami Rokuzen
Akatsuki
Akatsuki
Itami Rokuzen


Počet príspevkov : 223
Join date : 12.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:14 am

*uvidím známu tvár trocha vzdychnem lebo vidím že je tu další*

Okej ani sa nepohnem *trochu hybnem rukou kunaie ktoré boly na zemi sa mu snažia vraziť do chrbta a katanu čo má v ruke mu dám preč* Bež *zakričím ti a ukážem iním smerom zrazu sa tu ukáže asi 10 banditou skoro rank S*
Návrat hore Goto down
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin
Hyota Hitsumaru


Počet príspevkov : 308
Join date : 11.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:23 am

Kunaie se mu zarazí do lopatek a já od něj odskočím. Pak se podívám na Iatmiho a zeptám se: Proč jste to udělal? Najednou se kolem nás zjeví v kruhu 10 nukeninu a jeden si odtáhne toho zraněného. Otáčím se všemi směry abych na ně viděl.
Návrat hore Goto down
Itami Rokuzen
Akatsuki
Akatsuki
Itami Rokuzen


Počet príspevkov : 223
Join date : 12.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:27 am

Nukkenin/:ááá akatsuki tohto máme zabiť tak to rýchlo urobme
To teraz neni doležité raz to zistíš *poviem a jeden nukennin sa po mne rozbehne použije klonov a je dosť rýchli v tom ma kopne a trafí ja do neho vypálim vakuove streli*
Návrat hore Goto down
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin
Hyota Hitsumaru


Počet príspevkov : 308
Join date : 11.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:31 am

Dva mě zezadu vezmou a drží mě za pusu a mačkají nos abych nemohl dýchat. Ale potom z ničeho nic začnou od prstů až celé jejich tělo zmrzne a promění se v led a já vyklouznu a vydýchám se. Promiň, ale to nechám na tobě. Řeknu a pomocí hyorou shunshinu se rozpadnu v led a objevím se o několik metrů dál na stromě.
Návrat hore Goto down
Itami Rokuzen
Akatsuki
Akatsuki
Itami Rokuzen


Počet príspevkov : 223
Join date : 12.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:34 am

*pozerám na nich ako sa ku mne približujú v ruke mam rasengan v okamžiku sa otočím a jeden znich mi velkou rýchlostou vypichne jedno oko začne mi krvácať a kričim dám do neho rassengan*
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:34 am

Prídem sem a aktivujem sharingan a skočím pred nich a pozerám sa sharinganom.
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:35 am

Prídem sem a aktivujem sharingan a skočím pred nich a pozerám sa sharinganom.
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin
Hyota Hitsumaru


Počet príspevkov : 308
Join date : 11.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:36 am

(Ty jsi Shikashi Itami???)
Návrat hore Goto down
Itami Rokuzen
Akatsuki
Akatsuki
Itami Rokuzen


Počet príspevkov : 223
Join date : 12.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:37 am

Nyoki *poviem a pozerám na neho z jedním okom začnem rozmazane vidieť pretože niesom zvyknutí sa pozerať s jedným okom a v tej zbrani bol jed telo sa mi začne paralizovať použijem veľké množstvo vakuového futonu aby som všetkych nukkeninou rozmliaždil alebo odhodil do stromov rúcaju sa stromi aj s nimi potom spadnem na zem sparalizovaný*
Návrat hore Goto down
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin
Hyota Hitsumaru


Počet príspevkov : 308
Join date : 11.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:40 am

Z dálky několika metrů vidím že se k nim přidal Nyoki a Itami je zraněnej... nevím jestli mám využít času a utéci nebo jít k nim a podívat se na situaci. Proto zatím zůstávám na místě.
Návrat hore Goto down
Itami Rokuzen
Akatsuki
Akatsuki
Itami Rokuzen


Počet príspevkov : 223
Join date : 12.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:41 am

*snažím sa postaviť ale veľmi to nejde* čo čo to je ku*va *poviem a spadnem znova na zem*
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:42 am

Pribehnú ďalší 3 so shinobazu a zaútočia na mňa zvláštnymy technikamy a ja ich jednoducho okopírujem a zabijem ich.
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Itami Rokuzen
Akatsuki
Akatsuki
Itami Rokuzen


Počet príspevkov : 223
Join date : 12.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:44 am

mám pociť že ma nakazili nejakým jedom ale myslím *zakašlem* že žiadne protilátky zo sebou nemám
Návrat hore Goto down
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin
Hyota Hitsumaru


Počet príspevkov : 308
Join date : 11.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:48 am

Nakonec k nim přiskočím, ale né úplně na cm u nich. Stojím na větvy stromu která je hned u nich. Není to hezký když jsi v tomhle stavu pro změnu ty, že...? Řeknu Itamimu.
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:49 am

Začnem sa psychopatický smiať.
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Itami Rokuzen
Akatsuki
Akatsuki
Itami Rokuzen


Počet príspevkov : 223
Join date : 12.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:51 am

*všímam si že niekto na mňa niečo vraví už veľmi nerozoznávam kto lebo som veľmi paralizovaný a začínam sa potiť s oka mi tečie krv začnem rýchlo naslepo prezerať moju tašku či tam neni nejaký protijed*
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:53 am

Pozriem sa na vás sharinganom.
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Itami Rokuzen
Akatsuki
Akatsuki
Itami Rokuzen


Počet príspevkov : 223
Join date : 12.10.2013

Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:55 am

*nakoniec najdem nejakú lahvičku je to normálne pitie hneď pri tom je napísane po činsky protijed lenže nerozoznávam a vipijem vodu potom nahmatám protijed a streknem si ho do žíl* Fuuuchh *vydýchnem a pomaly začínam vidieť na jedno oko*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Údolie konca - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Údolie konca
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hra Naruto kingdom rpg :) :: Svet-
Prejdi na: