Hra Naruto kingdom rpg :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Urobte si postavu a pridajte sa ku zlu alebo ku dobru
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Ulice Kumo

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 9:39 am

Ulice Kumo 1556885-bigthumbnail

Ulice Kumo sú postavené na vode. Je tam síce pevný kameň, ale chodníky sú úzke a popri nich tečie voda. Ulice sú väčšinou také široké, aké je široké koryto rieky.
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimePo október 14, 2013 8:08 am

Milujem nočné prechádzky. Všade ticho. To ticho je tak upokojujúce.
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:17 am

Prechádzal som sa nočnými ulicami Kumo a zbadal som tam Rinaia. Pozrel som sa na neho a čakal či príde alebo prejde len tak okolo mňa.
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:20 am

Myšlienky mi len tak vírili hlavou. Aký úžasný vietor. Zrazu sa mi zdalo, že ma niekto pozoruje, ale nevenoval som tomu žiadnu pozornosť a kráčal ďalej, dívajúc sa popritom na hviezdy.
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:25 am

Prešiel len tak okolo mňa tak som prišiel zo zadu k nem, chytil o za rameno, dal mu ruuku do páky a kolenom som mu podlomil to jeho tak že kľačal "Takto sa ignoruje sensei? " Dopovedal som a pousmial sa. Držal som ho silno a pevne tak som čakal čo urobí lebo ak urobí zlý pohyb rukou, zlomí si ju.
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:29 am

Zrazu som pocítil bolesť v ruke, tak tou druhou som spravil pečate a povedal: Kawarimi no Jutsu a zjavil som sa za Raikagem. Nemuseli ste mi skoro zlomiť ruku, poznamenal som.
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:36 am

Urobil som prudkú otočku a podkopol som ho aby spadol na zem. "Už na začiatku som vravel že tento tréning bude tvrdý" povedal som a zasmial sa. Čupol som si k jeho tvári a povedal "Dneska chcem zistiť ako si prepojený s tvojim kuchyiose. Tak vstaň a ideme" dohovoril som a podal mu pomocnú ruku
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:39 am

*Caugh* , odkašľal som si a prijal jeho ruku. Som fakt zvedavý ako to myslí. Vykročil som teda za ním.
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:40 am

-Presun-
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeŠt október 17, 2013 5:31 am

Idem tadiaľ a stále mám na hlave klubúk,že my nevidno do tváre.
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeŠt október 17, 2013 5:39 am

Prídeme sem a zazriem toho Nukenina čo sa sem dostal. Poskladal som pečate Raiton: Kaminari Shibari Okolo neho sa vtvorili 3 steny ktoré ho uveznili v Raitone. Nemal šancu sa uhnúť uvezneniu. Bolo to rýchle a on to nemohol čakať. Jeho šanca bola nulová.
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeŠt október 17, 2013 5:45 am

Zamrazilo ma na mieste. To bol ten Uchiha, ale išla z neho obrovská sila. Kedy to stihol? Musel som sa skoncentrovať. Čo to má znamenať? Skričal som naňho.
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeŠt október 17, 2013 5:49 am

Usmejem sa a aktivujem mangekyoo a poviem:Tak si užijeme zábavu,síce som sa chcel pridať ku Kumo.
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeŠt október 17, 2013 5:51 am

"Čo tu chceš? Prečo si prišiel do Kumo a nepriateľsky prešiel cez brány?" Opýtal som sa ho a čakal na odpoveď.
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeŠt október 17, 2013 5:52 am

Pretože ma nechceli pustiť keby som išiel zničiť kumo tak by pred bránou ležali len mŕtvoly,poviem nahlas a priateľsky a deaktivujem mangekyoo.
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeŠt október 17, 2013 5:57 am

Pre istotu ešte nechám techniku a podídem bližšie. "Povedz mi prečo? Ako ti môžem veriť? Čo keď je to len tvoj plán?" opýtam sa ho ale stále som ostražitý a pre istotu sa na neho nepozerám priamo.
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeŠt október 17, 2013 5:59 am

"Kaito - sensei. Pozriem sa na Uchihu a potom naspäť na Raikageho. Ja mu verím.
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeŠt október 17, 2013 6:01 am

Pretože teraz jeden idiot v lese do seba pečatý bijju a ja jediný môžem ochrániť kumo pred ním,poviem váže a dám si dole klobúk.
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeŠt október 17, 2013 6:03 am

"Veď ťa zmlátil pokiaľ viem a ty mu veríš? Bože, čo sa to za mládež rodí v tomto meste?" Povedal som a povzdychol som si. "Čo si to povedal? Prečo? A odkiaľ to vieš?" Naliehal som naňho.
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeŠt október 17, 2013 6:06 am

Pretože som ho videl,poviem a keď počujem že povedal že by ma zmlátil tak aktivujem mangekyoo a potom susano a zakričím:Neverím,že by si cez toto prešiel!
Ulice Kumo Images?q=tbn:ANd9GcQHlmOHuWIkx9K4Mi8g5vjVa4GjqgN1Jxk2t3xKZcBQzg_ehtOdrg
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeŠt október 17, 2013 6:10 am

"Ahahahahaha" zasmejem sa "No dobre. Neostáva mi nič iné ako ti zatiaľ veriť. " Uvoľnil som techniku no bol ostražitý. "Tak poď, pôjdeme do mojej kancelárie a vyriešime to" odvetil som a čakal na reakciu.
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeŠt október 17, 2013 6:10 am

Povzdychnem si. Uchiha. Oiroke no Jutsu. Si si istý? Poviem v ženskej podobe a lišiacky sa zasmejem.
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeŠt október 17, 2013 6:12 am

Tss,poviem na tvoje oiruke no jutsu a deaktivujem susano a aj mangekyoo a idem za Kaitom.
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeŠt október 17, 2013 6:12 am

-Presun-
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitimeŠt október 17, 2013 6:13 am

Odídem.
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Sponsored content





Ulice Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kumo   Ulice Kumo Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ulice Kumo
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Les ležiaci neďaleko Kumo
» Tréningová oblasť Kumo
» Brána k územiu, kde leží Kumo
» Väzenie v Kumo
» Vzhľad Kumo zvnútra

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hra Naruto kingdom rpg :) :: Kumo-
Prejdi na: