Hra Naruto kingdom rpg :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Urobte si postavu a pridajte sa ku zlu alebo ku dobru
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Cvičisko pre geninov

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
AutorSpráva
Itami Rokuzen
Akatsuki
Akatsuki
Itami Rokuzen


Počet príspevkov : 223
Join date : 12.10.2013

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:00 am

*klona to roztrhá a keď padne na zem ako keby padlo 100 kg železa)
Návrat hore Goto down
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin
Hyota Hitsumaru


Počet príspevkov : 308
Join date : 11.10.2013

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:02 am

(20, jo? Very Happy Není to nějak málo na to že byl celej ze železa? Very Happy Ale to je jedno, nebudem tu zas dělat debaty.
Měla by ta tlaková vlna ublížiti mě??)
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:02 am

"o bratránkovy sasukemu? Áno nakoniec sa stal hokagem",poviem a rozmýšľam.Všetky jeho klony zmiznú.(zajtra v príbehu hry to bude napísané)
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:04 am

...ugh.. Vynaložil som príliš veľa chakry. Ruky si spustím pozdĺž tela a privriem oči. Je to na tebe Nyoki.
Návrat hore Goto down
Itami Rokuzen
Akatsuki
Akatsuki
Itami Rokuzen


Počet príspevkov : 223
Join date : 12.10.2013

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:05 am

(opraveno na 100 Very Happy) takže si počul o ňom a si mu veľmi podobný ako som počul z rozprávania vieš o tom ? *zakašlem* Získal moc že sa spojil z jedným ninjom ktorý mu ukazal temnotu volal sa Orochimaru
Návrat hore Goto down
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin
Hyota Hitsumaru


Počet príspevkov : 308
Join date : 11.10.2013

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:06 am

Jsem od nich kvůli odskakování od klona daleko tak jsem neslyšel nic z jejich debaty. Z dálky udělám větrného klona, který velkou rychlostí míří na Itamiho a já se vznáším pár cenťáků nad zemí nad ledovém podstavci a letím hend za klonem. Z jedné strany podstavce u které na tebe mířím je ledový oštěp.
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:08 am

(Sasuke je môj bratranec ok? :-D )už nevládzem udržať genjutsu a pustím ťa z neho.Padnem na kolená.
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Itami Rokuzen
Akatsuki
Akatsuki
Itami Rokuzen


Počet príspevkov : 223
Join date : 12.10.2013

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:08 am

*posledný klon sa postaví predomna a obranuje vlastním telom mna*
Návrat hore Goto down
Itami Rokuzen
Akatsuki
Akatsuki
Itami Rokuzen


Počet príspevkov : 223
Join date : 12.10.2013

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:09 am

*začnem vzdychať* takých silných shinobi takých mladých som nevidel dosť dho *začnem sa smiať*
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:09 am

Spomienky, veľa spomienok. Oheň, krik, plač. Roztvorím oči. Chlapče, čo to robíš? Čudujem sa, prečo môj hlas znie tak cudzo. A ešte väčšmi, prečo sa vôbec o toho chlapca starám.
Návrat hore Goto down
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin
Hyota Hitsumaru


Počet príspevkov : 308
Join date : 11.10.2013

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:12 am

Ledový oštěp o jeho klon se rozbije a já přepadnu přímo na klona. Rychle se ale od něj odrazím a vidím Nyokiho, který je moc blízko u něho. Je to pořád stejný! Umřeme tady snad?? Ptám se v duchu
Návrat hore Goto down
Itami Rokuzen
Akatsuki
Akatsuki
Itami Rokuzen


Počet príspevkov : 223
Join date : 12.10.2013

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:14 am

*na Hyota a Rinaia použijem Futon: Shinkūha z úst mi začne vychádzať taký vaukový fuuton že to začne všetko trhať je to také silne že to zničilo skoro susanoo*
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:14 am

Deaktivujem sharingan a moje zlé ja my hovorí v hlave:"poď zabime ich zabi ho!",ja sa iba držím za hlavu a zvýjam sa v bolestiach.
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:15 am

Ten chlapec. On je... prestrašený! Bojuje lebo sa bojí! Vzchop sa! Dokážeme ho poraziť! Ver Nyokimu! Proste ver! Rozkašlem sa a padám na kolená. V hrdle cítim chuť železa. Krv.
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:16 am

(dvaja out, jeden prestrašený WTF?! Very Happy)
Návrat hore Goto down
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin
Hyota Hitsumaru


Počet príspevkov : 308
Join date : 11.10.2013

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:16 am

Jeho Fuutonový útok mě odstřelí a spřeráží se mnou několik stromů až se pak zastavím a nevnímám.
Návrat hore Goto down
Itami Rokuzen
Akatsuki
Akatsuki
Itami Rokuzen


Počet príspevkov : 223
Join date : 12.10.2013

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:18 am

*podám ruku Nyokimu* Pridaj sa ku mne spolu budeme neporazitelný *čakám na odpoveď a všimnem si že utok zabral*
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:20 am

Cítim ako ma niečo zdvihlo zo zeme a hodilo do koruny stromov. Telo ma nechce poslúchnuť a tak skĺznem po kmeni stromu na zem a tvrdo dopadnem. Pomaly strácam vedomie s jedinou myšlienkou. Dnes nezomriem.
Návrat hore Goto down
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin
Hyota Hitsumaru


Počet príspevkov : 308
Join date : 11.10.2013

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:22 am

Trošku se vzpamatuju a jsem v ohromných bolestech tak syčím. To jsem vážně tak na nic? Řeknu si v duchu Teď je pravá příležitost "to" použít Dořeknu si a pomalu skládám pečetě. Hyoton: Kokuryuu Boufuusetsu Z ruky mi vystřelí ohromnou rychlostí a sílou černý drak, kvůli kterému se ještě o několik metrů pohnu dozadu. Letí rychle na Itamiho a při cestě si spřeráží stromy. Když je u něj tak se ho snaží polapit mezi zuby.
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:23 am

"pod jedinou podmienkou že sa tých dvoch sa ani nedotkneš!",poviem a okolo mňa rotujem čierna čakra.
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Itami Rokuzen
Akatsuki
Akatsuki
Itami Rokuzen


Počet príspevkov : 223
Join date : 12.10.2013

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:24 am

*dosť sa zlaknem lebo som nečakal útok a prepychne mi ruku zubom ja sa usmejem ale tečie mi z nej krv druhou rukou dám do neho rasengan ktorý by ho mal odhodiť*
Návrat hore Goto down
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin
Hyota Hitsumaru


Počet príspevkov : 308
Join date : 11.10.2013

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:26 am

(Neodhodil, je to silnější jak rasengan ale já to mám hodně omezený Very Happy )
Chce ho podberat ale když mu do čumáku napálí Rasengan tak se s ním chvilku přetahuje ale potom pomine kvůli nedostatku chakry a zranění které má Hitsumaru. Vzadu za zbořenými stromy ležím od krve v bezvědomí.
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:27 am

(Rasengan proti finálnej technike Kekkei Genkai? :O Really)
Návrat hore Goto down
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin
Hyota Hitsumaru


Počet príspevkov : 308
Join date : 11.10.2013

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:28 am

(No jo, je to normálně silnější Very Happy )
Návrat hore Goto down
Itami Rokuzen
Akatsuki
Akatsuki
Itami Rokuzen


Počet príspevkov : 223
Join date : 12.10.2013

Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitimeSo október 12, 2013 10:29 am

(to si myslel on..) *z nervou už do nej chcem použiť Jiton:Tsume Kara Danga že by do nej vpálilo okolo tisíc ihiel ale počul som odpoved* Práve si mu zachránila život *poviem a krváca mi ruka* Myslíš to vážne že sa pridáš na moju stranu ?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičisko pre geninov   Cvičisko pre geninov - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Cvičisko pre geninov
Návrat hore 
Strana 7 z 16Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Cvičisko pre obyvateľov Kiri

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hra Naruto kingdom rpg :) :: Suna-
Prejdi na: