Hra Naruto kingdom rpg :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Urobte si postavu a pridajte sa ku zlu alebo ku dobru
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kancelária Raikageho

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:20 am

(Nyoki asi si uprav body schopností.)

EDIT: Nemôžeš sa pohybovať, si v jeho Jutsu, ale to je už jedno.


Naposledy upravil Rinai dňa Št október 17, 2013 7:23 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:22 am

(A ja ta môžem zabiť 2 postmi lebo si v mojej kancelarii) "Tak fajn. Odskúšame si ju, súhlasíš? " opýtal som sa ho a čakal na odpoveď.
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:22 am

(BTW stale si v tom jutsu )
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:25 am

"Toto nesmiete inak sa nepridám ku vám",poviem chladne.(a ja teba v tsukukyomi a technika sa zruší hneď ako použijem tsukukyomi)
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:26 am

(Az si upravis body schopnosti vtedy sa dohodneme nejako) "Čoho sa bojíš? Prečo si nervózny? " opýtal som sa ho.
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:32 am

(Stačí)"vyber si",poviem a ukážem prst tak,aby si ho videl.
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:32 am

Nejdete na to zhurta? Matsuyama- sensei, treba mi na záchod, odpečaťte tie dvere, prosím. Dokedy bude táto fraška pokračovať? Treba mi srať a oni sa tu dohadujú akoby mala prísť vojna.
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:37 am

ANBU, odvedte ho do väznice povedal som. ANBU ho dostali do genjutsu z ktorého sa nemohol dostať, zviazali a pomocou špecialnej techniky ho zviazali a spútali. Odpečatiľ som dvere a jeho odniesli. "A ty sa nabudúce vyser skôr ako sem prídeš! Zato ťa čaká 1000 skľukou!" odvetil som naštvane
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:39 am

"toto ma nezastaví",poviem a keď sme na chodbe tak sa rozletím na vrany a zmiznem z kumo.
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:40 am

(Si v genjutsu a este sputany specialnou technikou ANBU... to o čo sa snazis je OP az prilis, to by nezvladlo ani všetci kagovia dokopy! )
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:43 am

(Takže za prvé nemáš nič o tom že sa z neho nedá dostať a sharinganom sa dostaneš aj z tsukukyomi a buď vrany alebo susano vyber si)
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:44 am

(ak sa z neho dostanes tak si sputany a anbu su tam na to aby ta znova do neho dostali, anbu ta uspali specialnou medicinou... )
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:46 am

Idem si dať popcorn. Držte sa chlapi. Dopoviem a poklepem prvého Anbu po pleci.
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:47 am

(Ale ja som sa rozpadol na vrany a vrany odletely z vesnice a má to jednú nevýhodu nemám skoro žiadnu čakru a zhoršil sa my zrak tie vrany sú také isté ako u itachiho)
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:49 am

(Tie vrani su genjutsu, no anbu do genjusu nedostanes oni su na to cviceny, si uspaty, v genjutsu a este sputany, jedina sanca je ze ta niketo zachrani z vaznice, prepac ale namal si tak drzo naklusať do mojej dediny) -Presun ANBU aj z Nyokim do väznice-
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:51 am

V skutočnosti sú anbu v tsukukyomi lebo sa my pozreli do očí kde som mal mangekyoo(a buď rád že nemáš kanceláriu na kusy a anbu mŕtvych!)
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:52 am

(AKO KURVA CHCES DOSTAT ANBU SPEICALNE VYCVICENYCH NA TOTO DO GENJUTSU? ZAKLAD JE NEPoZERAT SA O OCI NEPRIATELOVI A NEAKTIVOVAL SI SHARINGAN UZ ANI NEPAMETAM!!!)
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:54 am

(1.varovanie!)
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:56 am

(TY BY SI MAL DOSTAT UZ 10X BAN A BYT ROZODOVANIE NA MNE SI V REALNOM ZIVOTE 5 KRAT PO SMRTI -_- SI USPATY, SPUTANY, V GENJUTSU A V DOPROVODE 4 ANBU A 2 SPECIAL JOUNINOV, POVIES MI AKO SA CHCES DOSTAT SAKRA VON???? )
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 7:57 am

(Bude ban zo shari sa dostaneš z každého genjutsu)
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 8:00 am

(Nyoki... on má pravdu. Je to kruté, ale má. Ak ti niekto vpichne niečo, čo ťa uspí, tak pochybujem, že zo spánku niečo vyvoláš alebo sa injekcii ubrániš.)
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 8:03 am

(Ak si myslis ze sa dostanes z genjutsu aj ked si uspaty a nie nedosanes z kazdeho genjutsu, to nieje proste uplne najlepsia vec na svete co ti pomoze vo vsetkom .. aj kakashi hatake mal sharignan a itachi ho o neho dostal bez problemov... a si sputany a su okolo teba straze tak sa uvedom .. co si sand boh ? a tvoje genjutsu je tiez odost nizsie ako obrana anbu a tvoja obrana tiez... )
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 8:07 am

DOSŤ BOHA! JE TO LEN HRA!
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 8:11 am

Pokračujeme ... takže znova .. -Presun ANBU aj z Nyokim do väzenia-
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitimeŠt október 17, 2013 9:07 am

*Knock, knock* Zaklopal som a netrpezlivo prestupoval z nohy na nohu.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kancelária Raikageho - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Raikageho   Kancelária Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kancelária Raikageho
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hra Naruto kingdom rpg :) :: Kumo-
Prejdi na: