Hra Naruto kingdom rpg :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Urobte si postavu a pridajte sa ku zlu alebo ku dobru
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Tréningová oblasť Kumo

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 6:06 am

Tréningová oblasť Kumo Coast_10

Priestor pre všetkých Shinobi z Kumo na tréning ich zručností. Na tréning dohliadajú Jouninovia a takisto sa tu odohrávajú finálne súboje Chuuninskej skúšky.
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 8:28 am

Prišli sme sem a šiel na veľkú plochu na ktorej okrem stromov a kameňov nič nebolo ani kopčeky, proste nič. Pozrel som sa na Rinaia. "Ukáž čo dokážeš. Zaútoč" povedal som a čakal.
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 8:29 am

What the... Všetkým? Prepáčte, ale ste si istý?
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 8:36 am

"Nech sa páči" povedal som a usmial sa. Vytiahol jeden kunai a len som si ho tam točil. Čakal som kým zaútočí
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 8:38 am

Huh, usmial som sa, čo najširším úsmevom a rozbehol sa. Medzitým som pripravol v hlave pečate a pripravoval som sa na jeho blok. Kop zprava mieriaci na hlavu, ktorý zblokuje a popritom ako to bude blokovať stihnem spraviť pečate na Fuuton: Reppushou.
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 8:44 am

Hodil som kunai a pomocou Shunshin no Jutsu som sa dostal veľkou rýchlosťou pred neho a podkol ho. Odskočil som a čakal na reakciu. (rýchlosť mám vysokú tak ... Very Happy )
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 8:47 am

Piče! Počas letu som sa jednou rukou odrazil a urobil salto vo vzduchu, pričom som stihol dorobiť pečate. Raiton: Gian!

EDIT: Príspevok 100 Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation 
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 9:14 am

Vytvoril som pečate "Doton: Doroku Gaeshia" Vytvorila sa stena predomnou ktorá ma uchránila pred tou vlnou. Utvoril som ďalšie pečaťe, kusol sa do prsta a položil ruku na zem. "Juujutsu: Jashin Bushin" Vytvoril som klona a zatiaľ som ho nechal robiť pečate. Vybehol som spoza rohu a rozbehol oproti Rinaiovi.
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 9:18 am

Ako som predpokladal. Bushin no Jutsu! Vytvoril som 3 klony, ktoré začali robiť tie isté pečate, čo ja.
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 9:20 am

Klon za stenou vytvoril ešte 3 kage bunshin. Každy poskladal pečate a zmizli pod zemou. Vtiahol som katanu a zatial som hodil 2 kunaie po nich
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 9:23 am

Príliš pomalé. Fuuton: Kamikaze Po vypustený techniky som vyskočil do vzduchu, vytiahol tri shurikeny a hodil ich do cesty techniky aby zrýchlili ich letiacu dráhu.
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 9:29 am

2 shurikeny som vyblokoval no tretí ma zasiahol do ruky. Zastavil som a vytvoril pečate "Fuuton: Mugen Sajin Daitoppa" Vypľul som piesok zmiešaný zo vzduchom na všetkých 4 a veril som že to zasiahne aspoň 2
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 9:32 am

Dobre, klony nemám. Raiton: Kaminari Shibari! Už mi neostáva veľa chakry. Musím sa sústrediť!
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 9:39 am

Bol som uveznený v tej technike no keď Rinai bol na zemi jeden klon sa zjavil zo zeme a chcel ho chytiť za nohu.
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 9:43 am

Piči, čo to... Nestihol som dopovedať a zo spodu ma chytila ruka. Klon! Ale kedy?! V tej chvíli som si rozpomenul, že tam bola stena za ktorou sa mohlo diať hocičo. Vzal som kunai a odsekol som mu ruku, pričom som odskočil ďalej.
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 9:56 am

Ten klon vyliezol o zeme a zatiaľ mu dorastla ruka. Poskladal pečate "Fuuton : Shinkyuu Gyaku " a vystrelil na tu barikádu čo bola okolo môjho skutočného ja. (Myslim že sa ma zrušiť ale nepoznam ju az tak dobre tak neviem) Jeden klon vyliezol a vytvoril pečate. "Doton: Doryuu Taiga" a vypľul som bahno na neho ktoré ho malo spomaliť.
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 10:03 am

(Keď zničíš jednu časť palice alebo ju porušíš, stena sa zruší.)
Takže tomu sa nevyhnem. Neostáva mi veľa chakry. Kusol som si do palca, tresol ruku o zem a skričal.
Kuchiyose no Jutsu! MIZURYU!!! Objavil sa modrý zvíjajúci drak, ktorý ihneď vyštartoval oproti Raikageho klonu, ktorý použil Doryuu Taiga a roztrhol ho. Pokračoval potom smerom na Raikageho. Drak pritom vydával zvuk, akoby chcel utopiť žiaľ len tým, že niekoho roztrhne, ale ja mu rozumiem. Je to časť mňa. Choď, Mizu!
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 10:17 am

Jeden klon ktorý bol pod zemou sa vynoril a stiahol ho pod zem, nemal šancu si to všimnúť, bol už vyčerpaný, a sústredený na mňa. "Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu" zatiaľ ho kunaiom rezol na líci a zobral trošku krvi. Taktiež porezal seba a vytvoril na zemi znak jashina, postavil sa tam a olízol krv. Premenil sa "Toto je koniec teba no počkáme ako to bude tam". Jeden klon vytvoril pečate ""Fuuton: Renkuudan a vystrelil vzduchovú guľu zatiaľ čo ja som vytvoril pečate, kusol sa do prsta a dotkol sa zeme "Juujutsu : Jashin Hashiri" Zjavil sa veľký vlk ktorý bol čierny a vyzeral ako ja v jashin podobe. Rozbehol sa po drakovi, vyskočil a mieril mu na krk . Jedna z tých vecí určite uspeje pomyslel som si.
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 10:23 am

Tak ešte trocha... dlhšie... musím ...vydržať! Kawarimi no Jutsu! Objavil som sa nad tebou, dokončil pečate a skričal. Raiton: Sandāboruto! Z dlaní mi vyšľahli blesky a leteli priamo na teba, zatiaľ čo ty si bol zamestnaný mojím drakom. No ja som v tej chvíli ako som dokončil jutsu stratil takmer všetku chakru a klesal som bezvládne k zemi.
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 10:34 am

Nevšimol som si ho a on sa zjavil nado mnou. Zasiahol ma blesk a zatiaľ on padal na zem. Jeho drak bol chytený v zuboch môjho vlka. Jeden z klonov si všimol ako padá zemi tak sa prebleskol k nemu a chytil ho aby nedopadol tvrdo na zem. Ďalší klon pre istotu prišiel k nemu a kunai mu držal pod hrdlom. Ja som sa zbieral z toho blesku. Vstal som a podišiel k nemu "Celkom slušné na gennina. No nabudúce nepôjdem tak jemno na teba." povedal som a zasmial sa. Bolo naozaj slušné že dokázal ublížiť mojmu skutočnému ja.
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 10:42 am

Zahmlievalo sa mi. Cítil som len niečo studené na krku. Kunai! No samozrejme, čo som čakal, Raikagemu to jutsu nemohlo vážne ublížiť. Snažil som sa prehovoriť, ale išlo to ťažko. V-vz-vzdávam s-s-sa. Ako som to dopovedal, rozkašľal som sa a ťažko vydychoval.
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeNe október 13, 2013 10:48 am

"Hahahaha" smial som sa. Pekne tvrdohlavý pomyslel som si Bude to zaujímavé pomyslel som si. Odvolal som vlka a zmyzol aj drak. Odvolal som klonov a zavolal ANBU aby ho odniesli na ubytovňu a dali na neho pozor. Ja som šiel zatiaľ ľahnúť. (-Presun-)
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:43 am

"Tak a sme znova tu" povedal som a pousmial sa. "No teraz o teba sa nemubudú musieť starať ANBU. Tak vyvolaj svoje kuchyiose"
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:46 am

Toto miesto mi vyvolalo spomienka na predošlý boj. Nemal som zďaleka šancu. Pozrel som sa na ruky a ľavú som zaťal v päsť. Kusol som si do palca na pravej ruke a skríkol: Kuchiyose no Jutsu! Mizuryu!
Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama


Počet príspevkov : 138
Join date : 12.10.2013
Age : 27

Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitimeUt október 15, 2013 8:50 am

"Aký je vzťah medzi vami? Vie komunikovať?" popýtal som sa ho
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréningová oblasť Kumo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť Kumo   Tréningová oblasť Kumo Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Tréningová oblasť Kumo
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Les ležiaci neďaleko Kumo
» Tréningová plocha Anbu a Jouninov
» Ulice Kumo
» Väzenie v Kumo
» Vzhľad Kumo zvnútra

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hra Naruto kingdom rpg :) :: Kumo-
Prejdi na: