Urobte si postavu a pridajte sa ku zlu alebo ku dobru

DomovPortálHľadaťRegistráciaPrihlásenie

Písanie návrhov a otázok

Goto down 
AutorSpráva
Rinai
Genin
Genin
Rinai

Počet príspevkov : 216

Písanie návrhov a otázok Empty
OdoslaťPredmet: Písanie návrhov a otázok   Písanie návrhov a otázok Icon_minitimeŠt október 17, 2013 2:09 am

Návrhy a otázky sa budú robiť takto:

Otázka: Prečo by som nemohol byť Hokage? - Odpovedajú na to admíni. Na otázky, čo sa týka techník je iné fórum.

Ako dať návrh::

Remember: "I wanna be stronger! Strong enough to revenge you... my father!"

Ryo /click/::

Techniky /click/:

Moje Kuchiyose no Jutsu:

Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama

Počet príspevkov : 138

OdoslaťPredmet: Re: Písanie návrhov a otázok   Písanie návrhov a otázok Icon_minitimePi október 18, 2013 7:12 pm

Navrhujem zrušenie chrámu ohňa a keď tak ho presunúť do sveta. Je to trocha zbytočné si myslím a nejak vyleepšiť ikonky k hodnostiam. Neviem no na každom fóre čo som hral boli o niečo väčšie a nestalo sa mi že si všimnem že sú už ikonky asi po hodine a pol no.... Taktiež zákaz dočasne udeľovať tituly jounin/ANBU/nukkenin (akykolvek rank) a dobre by bolo vzdať sa dočasne chuunninov aby sme mohli urobiť skúšky alebo ak nie tak potom každého gennina dať na chuunina a + pridať hodnosti typu Učeň na škole a podobne... Dať obmedzené množstvo hráčou klanu hyuuga, uchia a pod a vymrete klany ako Kaguya a Senju zakázať max. tak ze bude moznost povolenia len po dohode zo vsetkymi adminmy, zo skutocne dobrym zivotopisom a vysvetllenim ako to ze stale zije .. aaa nebude mozne mat rodinu a pod. lebo  raz za cas jedna vynimka ok ale ked uz casto a vela budeme povolovat kazdy bude chciet .. a uz vobec nie hlupe kombinacie ako vcera niekto chcel klan kaguya a jashinista .. wtf to vazne? .. nech to neni OP ale normalne, nech ssa pribeh vyvyja, tu nejde o to byt najlepsi, ale uzit si srandu ... A davat za nekreativitu tresty .. Hral som z jednym hracom ktoreho nebudem menovat (že, Nyoki?) a proste odpovede na max. jeden riadok, priemer bolo pol. No tak budte krativny, rozpiste sa .. nepoviem ... "Odpadol som" ale "Z nedostatku chakry sa mi začala točiť hlava a cítil som ako už len padám k zemi." .. Ale ak to robi niekomu problem mam navrh .. nech odide ... Tato hra je o tom aj aby človek mal Fantáziu a nie len proste napisem aby bolo. Niekedy potom clovek prestava mat chut to hrat a zabit toho druheho (Ako sa pri nemenovanom Nyokim uz stalo, ze som ho zabil) .. tak to je snad vsetko .. urcite som pocas pisania vela vynechal ale nevadi a sry za gramatiku ale po zaciatku sa mi uz nechcelo pozerat a davat diakriitiku tak om sa na to vykaslal .... jop a chcem aby tento navrh tu ostal, ze to bol moj navrh alebo ho skopirovat z upravenim chyb no zanechanim textu ze Od: Kaito :33333 vdaka SmileVery Happy
Návrat hore Goto down
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin
Hyota Hitsumaru

Počet príspevkov : 308

OdoslaťPredmet: Re: Písanie návrhov a otázok   Písanie návrhov a otázok Icon_minitimePi október 18, 2013 8:15 pm

Kaito Matsuyama napísal:
Navrhujem zrušenie chrámu ohňa a keď tak ho presunúť do sveta. Je to trocha zbytočné si myslím a nejak vyleepšiť ikonky k hodnostiam. Neviem no na každom fóre čo som hral boli o niečo väčšie a nestalo sa mi že si všimnem že sú už ikonky asi po hodine a pol no.... Taktiež zákaz dočasne udeľovať tituly jounin/ANBU/nukkenin (akykolvek rank) a dobre by bolo vzdať sa dočasne chuunninov aby sme mohli urobiť skúšky alebo ak nie tak potom každého gennina dať na chuunina a + pridať hodnosti typu Učeň na škole a podobne... Dať obmedzené množstvo hráčou klanu hyuuga, uchia a pod a vymrete klany ako Kaguya a Senju zakázať max. tak ze bude moznost povolenia len po dohode zo vsetkymi adminmy, zo skutocne dobrym zivotopisom a vysvetllenim ako to ze stale zije .. aaa nebude mozne mat rodinu a pod. lebo  raz za cas jedna vynimka ok ale ked uz casto a vela budeme povolovat kazdy bude chciet .. a uz vobec nie hlupe kombinacie ako vcera niekto chcel klan kaguya a jashinista .. wtf to vazne? .. nech to neni OP ale normalne, nech ssa pribeh vyvyja, tu nejde o to byt najlepsi, ale uzit si srandu ... A davat za nekreativitu tresty .. Hral som z jednym hracom ktoreho nebudem menovat (že, Nyoki?) a proste odpovede na max. jeden riadok, priemer bolo pol. No tak budte krativny, rozpiste sa .. nepoviem ... "Odpadol som" ale "Z nedostatku chakry sa mi začala točiť hlava a cítil som ako už len padám k zemi." .. Ale ak to robi niekomu problem mam navrh .. nech odide ... Tato hra je o tom aj aby človek mal Fantáziu a nie len proste napisem aby bolo. Niekedy potom clovek prestava mat chut to hrat a zabit toho druheho (Ako sa pri nemenovanom Nyokim uz stalo, ze som ho zabil) .. tak to je snad vsetko .. urcite som pocas pisania vela vynechal ale nevadi a sry za gramatiku ale po zaciatku sa mi uz nechcelo pozerat a davat diakriitiku tak om sa na to vykaslal .... jop a chcem aby tento navrh tu ostal, ze to bol moj navrh alebo ho skopirovat z upravenim chyb no zanechanim textu ze Od: Kaito :33333 vdaka SmileVery Happy[/size]
A když né nukenin, tak kdo bude ten kdo zradí nebo opustí vesnici? Very Happy
Například já už se do SUny nevrátím...

Zranení:

Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama

OdoslaťPredmet: Re: Písanie návrhov a otázok   Písanie návrhov a otázok Icon_minitimePi október 18, 2013 9:08 pm

A koho chceš zrádzať keď nebude potom koho ked kazdy bude nukenin ? docasne pozastavit nukeninov, jouninov a anbu nie na vzdy -_-
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai

OdoslaťPredmet: Re: Písanie návrhov a otázok   Písanie návrhov a otázok Icon_minitimeSo október 19, 2013 1:34 am

Takto:
1. To s tými klanmi súhlasím.
2. Ikonky dávam teda na starosť tebe.
3. Tie tituly budú večná debata, ale taktiež súhlasím. Mali by sme naberať geninov.
4. Ak to schváli ešte aspoň jeden admín, tak to hodím do pravidiel, viac spraviť nemôžem.

Techniky /click/:

Moje Kuchiyose no Jutsu:

Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama

OdoslaťPredmet: Re: Písanie návrhov a otázok   Písanie návrhov a otázok Icon_minitimeSo október 19, 2013 1:41 am

Vďaka, a ok ikonky si beriem na starosť ale daj mi rozmeri ake max mozu byt lebo neviem kedzenesom admin no Very Happy
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai

OdoslaťPredmet: Re: Písanie návrhov a otázok   Písanie návrhov a otázok Icon_minitimeSo október 19, 2013 1:57 am

Tak rozmery... Vidíš tie čo sú teraz? Všetky majú rôzne veľkosti, ale vždy som ich približn pri upravovaní pasoval, že ako to bude vyzerať, až mali približne rovnakú veľkosť. Keď dáš veľký obrázok, bude veľký, keď malý bude malý, ono to je tak, že toto si nedokáže zmenšovať obrázky, tak ako niektoré platené servery.

Techniky /click/:

Moje Kuchiyose no Jutsu:

Návrat hore Goto down
Kaito Matsuyama
Raikage
Raikage
Kaito Matsuyama

OdoslaťPredmet: Re: Písanie návrhov a otázok   Písanie návrhov a otázok Icon_minitimeSo október 19, 2013 8:16 pm

Ešte chcem navrhnúť toto rozdelenie jutsu podla rankov
Gennin - D, 3C (maximálne jednu až 2 techniky živlu)
Chuunin - D, 7C, 2B 1A (jeden živel)
ANBU - tu by to bolo jedno no samorjeme nemoze byt tecchnikami na urovni Kageho takzez nejak normlane a z nejakou specializaciou ako anbu su to je liecenie alebo uveznovanie, spionaz a podobne
Jounin - D, C, 8B 5A 1S (kľudne už aj druhý secundary živel)
Kage - D, C, B, A, 4S (2 živli ovládať dobre + ojedinelo možnosť ovládať 3 živel tak základne)

Toto je akoze ake techniky si moze dat na zaciatku ale ucit sa moze dalsie no gennin sa nemoze ucit techniky S ranku. A ak ma niekto ucitela z nejakou vysokou hodnostou tak cas na ucenie e polovicny a casi by sme mali urcit tiez. A ze su povolene ze ak je napriklad gennin uz 2 abo atk rok geninom ze proste daco sa stalo a nemohol it na skusky abo tak (to ze ich neuroibl sa nepocita) tak je moznost povolenia vaic technik a podobne
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Písanie návrhov a otázok   Písanie návrhov a otázok Icon_minitime

Návrat hore Goto down

Písanie návrhov a otázok
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hra Naruto kingdom rpg :) :: Otázky, odpovede, návrhy-
Prejdi na: