Urobte si postavu a pridajte sa ku zlu alebo ku dobru

DomovPortálHľadaťRegistráciaPrihlásenie

Ulice Kiri

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Kiryo Terumi
Mizukage
Mizukage
Kiryo Terumi

Počet príspevkov : 60

Ulice Kiri - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 6:17 am

Niečo je na tom priezvisku zlé? Zadívam sa jej na peru po ktorej poklepávala a cítim, že keby nebolo toho, že som Mizukage, tak si ju k sebe pritiahnem a pobozkám, aj keď pravda, ešte som to nikdy nerobil.
Návrat hore Goto down
Namine
Chuunin
Chuunin
Namine

Počet príspevkov : 56

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 6:19 am

Nie, práveže nič.. *ruku zložím vedľa svojho trubu* ..len som si s tým priezviskom spájala nejaké veci
Návrat hore Goto down
Kiryo Terumi
Mizukage
Mizukage
Kiryo Terumi

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 6:27 am

Asi si to všimla. Dúfam, že ma nemá za nejakého úchyla alebo čo. Môžem sa ťa spýtať, že prečo si taká strnulá, keď sa spolu bavíme? Úprimne ma to zaujímalo, lebo veľa Shinobi mi doslova lezie do zadku, dievčatá po mne idú, ale ona, ona je iná. Páči sa mi to na nej. Znie to asi hlúpo, ale vždy som čakal na niekoho, kto je taký ako ona.
Návrat hore Goto down
Namine
Chuunin
Chuunin
Namine

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 6:34 am

strnulá? *trochu zrýchlene zaklipkám očami* asi to je len prvý dojem, pretože ma nepoznáš *uchechtnem sa a kašlem na nejaké vykanie* i keď sama sebe sa čudujem, koľko sa tu s tebou vykecávam.. nemám vo zvyku sa baviť s ľudmi.. *rukou si chytím pramienok vlasov a začnem sa s ním bezúčelne hrať* ..som totiž samotár
Návrat hore Goto down
Kiryo Terumi
Mizukage
Mizukage
Kiryo Terumi

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 6:39 am

Ona so mnou flirtuje? Prečo mi zrazu tiká? Hm... za normálnych okolností by som ti už ublížil, za to opovažlivé tikanie, ale pretože by som teraz konal proti svojmu, ehm, svedomiu, tak to poviem takto. Ak chceš v súkromý sa môžeme baviť, takto familiárne, ale na verejnosti, prosím, nejakú tú etiketu, aj keď sám som proti týmto sprostostiam. Len vieš, keď niekomu ukážem, že si môže dovoliť nejaký Chuunin takto sa baviť s Mizukagem, poruší to moju autoritu, ktorú som si tu ťažko získaval. Dúfam, že jej to nevyznelo tak, že sa s ňou chcem len zahrávať, alebo ju nebodaj ponižovať.
Návrat hore Goto down
Namine
Chuunin
Chuunin
Namine

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 6:44 am

*pustím pramienok vlasov a skrížim si ruky na hrudi, keď mi to celé začneš vysvetľovať. tvárim sa pri tom úplne normálne* mne je úplne jedno, čo si kto myslí.. nechcem byť sprostá, ale mám vieš kde nejaké autority.. ale je tu jedna podstatná vec, ktorá ma na tebe zaujala.. takže ti vyhoviem.. vlastne budem sa snažiť *medzitým, ako rozprávam, opriem sa zadkom a chrbtom o budovu*
Návrat hore Goto down
Kiryo Terumi
Mizukage
Mizukage
Kiryo Terumi

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 6:52 am

Bude to ťažšie, než som si myslel. Napadlo mi niečo. Pristúpil som k nej bližšie. Spravil som pečate jednou rukou. Potom som ruky oprel tak, aby bola jedna na jednej strane pri jej hlave a druhá na druhej. Naklonil som sa bližšie a z rúk mi vyšľahli blesky, ktoré rozmetali železné dvere, ktoré tam boli. Ak sa ti nechce stáť, môžeme sa posadiť dovnútra. Ruky som však nechal na mieste a čakal, čo spraví.
Návrat hore Goto down
Namine
Chuunin
Chuunin
Namine

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 6:58 am

*pohľad mi padol na tvoju ruku, ako ňou robíš pečate* hmm.. zaujímavé *pomyslím si a očami behám z jednej tvojej ruky na druhú, keď však blesk zničí železné dvere, ozvem sa* pôsobivé *pootočím hlavu na bok a dám si do úst čokoládku, ktorú som medzitým rozbalila. mierne sa zamračím, pretože to bola moja posledná* čo je to vlastne za budovu? nie že by mi vadilo, že sa tam niekomu vkradneme, ale celkom ma to zaujíma
Návrat hore Goto down
Kiryo Terumi
Mizukage
Mizukage
Kiryo Terumi

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 7:00 am

Stanica Anbu spred poslednej vojny. Nikdy som ju nedal strážiť, lebo jednotky potrebovali strážiť dedinu, nie takéto miesta. Dopovedal som a sledoval jej pery, ako sa cez nich dostala čokoláda do jej úst. Zazávidel som tej čokoláde, ale potom som sa spamätal a upozornil sa, že mám myslieť racionálne.
Návrat hore Goto down
Namine
Chuunin
Chuunin
Namine

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 7:03 am

takže celkom zaujímavá budova *mierne sa odsuniem od steny, takže sa k tebe dostanem bližšie, prehodím si čokoládu z jednej strany na druhú* tak čo? budeme tu stáť alebo ideme dovnútra? *prehovorím po chvílke ticha*
Návrat hore Goto down
Kiryo Terumi
Mizukage
Mizukage
Kiryo Terumi

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 7:05 am

Cítim jej teplo a vôňu jej tela. Troška ma to omámi. No potrasiem hlavou a spustím ruky späť k telu. Slečna prvá. Poviem no neodstúpim, nechcem, ten pocit je úžasný, byť pri nej takto blízko.
Návrat hore Goto down
Namine
Chuunin
Chuunin
Namine

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 7:07 am

*otočím sa k otvoru, ktorý vznikol pri tom, ako si rozprášil dvere, pritom do teba jemne a hlavne nechce drgnem, no neospravedlním sa, len pomalým krokom prejdem cez miesto, kde boli kedysi dvere a prstom behám po stene*
Návrat hore Goto down
Kiryo Terumi
Mizukage
Mizukage
Kiryo Terumi

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 7:12 am

Keď sa okolo mňa obtrela, tak som zacítil vôňu jej vlasov. Čerešne! Povedal som nahlas, no hneď som sa zahriakol.
Návrat hore Goto down
Namine
Chuunin
Chuunin
Namine

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 7:17 am

*zabrzdím sa a prst nechám položený na stene, hlavu pootočím na bok a mierne ju nakloním* če-reš-ne? *zopakujem po tebe, pričom to slovo vyhláskujem.. mierne zašušlem, kvôli čokoláde v puse*
Návrat hore Goto down
Kiryo Terumi
Mizukage
Mizukage
Kiryo Terumi

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 7:23 am

Pousmejem sa. No vzápätí cítim horúčavu. Jej pohľad a to ako to povedala. Zabehlo mi, chcel som povedať, poďme sem. A ukázal som na druhú stranu miestnosti, no viem, že to, čo som jej povedal, bolo neskutočná blbosť. Začal som si potichu nadávať do idiotov.
Návrat hore Goto down
Namine
Chuunin
Chuunin
Namine

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 7:30 am

*polohlasne vydýchnem, pousmejem sa a pokračujem ďalej do miestnosti, obe ruky si dám za chrbát a hlavou pretáčam z jednej strany na druhú a detailne skúmam vnútro budovy*
Návrat hore Goto down
Kiryo Terumi
Mizukage
Mizukage
Kiryo Terumi

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 7:38 am

*Sigh* Vzdychnem. Zamierim do stredu miestnosti a potichu poviem. Jednotka číslo dva ku mne. Za mnou sa objaví Anbu a príde bližšie. Áno, Mizukage- sama? Môžeš, prosím ťa doniesť nejaké občerstvenie? A saké bude tiež fajn. Áno, pane. Ďakujem.
Návrat hore Goto down
Namine
Chuunin
Chuunin
Namine

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 7:45 am

*opriem sa o stôl a trochu sa začudujem, odkial sa ten ANBU vzal, skrížim ruky na hrudi* to nebolo nutné *zahlásim, keď sa člen ANBU vytratí*
Návrat hore Goto down
Kiryo Terumi
Mizukage
Mizukage
Kiryo Terumi

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 7:51 am

Som hladný a po celonočnej robote, by som si zaslúžil nejaké občerstvenie, nemyslíš? O niečo neskôr prídu ďalší dvaja Anbu a donesú občerstvenie. Jednotka dva, tri a štyri. Rozchod. Už vás dnes nebudem potrebovať. Choďte si oddýchnuť. Odvšadiaľ sa ozvú hlasy a zaplnia celú miestnosť ďakovným mrmlaním. Tak, posadíš sa ku mne?
Návrat hore Goto down
Namine
Chuunin
Chuunin
Namine

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 7:59 am

*čosi si zašomrem, keď začneš hovoriť o celonočnej práci a mierne pretočím očami.. odsuniem si stoličku a sadnem si oproti tebe, bradu si podložím rukou a na prst druhej ruky si začnem točiť pramienok vlasov* Terumi.. *poviem potichu a potom hlasnejšie dodám* myslím, že som si spomenula..
Návrat hore Goto down
Kiryo Terumi
Mizukage
Mizukage
Kiryo Terumi

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 8:05 am

Sadnem si na svoju stoličku, vezmem si jedlo a opýtam sa. Na čo si si spomenula? Vezmem si kúsok koláča. Chceš? A natiahnem ruku s koláčom.
Návrat hore Goto down
Namine
Chuunin
Chuunin
Namine

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 8:10 am

Terumi klan.. to sú tí lávoví týpci, ako sa nemýlim *pozriem sa ako sa ku mne načahuješ s ruku, v ktorej držíš koláč, uvolním ruku, ktorou si podopieram bradu, mierne sa nakloním nad stôl a odkusnem si z koláča, potom sa vrátim do pôvodnej polohy a spokojne prežúvam*
Návrat hore Goto down
Kiryo Terumi
Mizukage
Mizukage
Kiryo Terumi

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 8:13 am

Začervenám sa. Dúfam, že to nie je vidieť. Zbytok koláča si vložím do úsť. Je to tak, lávoví používatelia. Vezmem saké a nalejem nám obom. Vezmem si svoj pohárik a poviem. Kampái!
Návrat hore Goto down
Namine
Chuunin
Chuunin
Namine

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 8:21 am

hmm.. láva.. *zamyslím sa* ..moc horké na mňa *ďalej si hovorím v mysli a pozerám na teba ako nalievaš saké, vezmem svoj pohár a po tom, čo zahlásiš "kampai", dvihnem pohárik* kampai *trochu sa usmejem, ale vážne len trošku*
Návrat hore Goto down
Kiryo Terumi
Mizukage
Mizukage
Kiryo Terumi

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitimePi október 18, 2013 8:27 am

Hoci to bolo len na chvíľu, bolo to úžasné. Ten úsmev. Vylial som do seba celé saké a vzal si ryžové guličky. Vtedy som si uvedomil, že ona v podstate na to nič nepovedala. Zdalo sa mi to dosť divné. Pripomínaš mi niekoho. Niekoho koho som poznal veľmi dávno. Nepoznali sme sa náhodou?
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Ulice Kiri   Ulice Kiri - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down

Ulice Kiri
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hra Naruto kingdom rpg :) :: Kiri-
Prejdi na: