Hra Naruto kingdom rpg :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Urobte si postavu a pridajte sa ku zlu alebo ku dobru
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Návrh na súťaž!

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Návrh na súťaž! Empty
OdoslaťPredmet: Návrh na súťaž!   Návrh na súťaž! Icon_minitimeŠt október 17, 2013 8:50 pm

Takže takto, chcel by som spraviť súťaž. Keďže ja som spravil už 2 všeobecné prehľady techník, konkrétne Ninjutsu a Genjutsu, tak by niekto mohol spraviť Taijutsu prehľad.

1. Kde sa to bude postovať? Tvorba techník + urobenie vlastnej témy.

2. Ako sa to bude hodnotiť? Bodovo od 1 - 10 /1 slabé - 10 pecka!

3. Kto to bude hodnotiť? Každý admín sa MUSÍ k tomu vyjadriť. Čiže dokopy 3 ľudia. Aj admíni sa môžu zapojiť a keďže sme 4, tak budú sa počítať 3 hodnotenia pre hráčov. Ja sa do súťaže nezapojím!

4. Čo to musí obsahovať? Najlepšie jap. názov techniky, jej úroveň /pokiaľ sa Vám pôvodná úroveň pri taijutsu nepáči, tak ju v pohode zmeňte, avšak odôvodnite, prečo ste to zmenili + dajte nejaký ten popis, ako dané taijutsu funguje.

5. Aká cena za to bude? Bude len jedno miesto a to prvé! Takže cena by mohla byť nejaká Rare zbraň, avšak nečakajte zbraň Madaru, alebo ja neviem akého takto silného ninju.

6. Trvanie súťaže? Deadline je do nedele 18:00! Dovtedy môžete editovať a až keď napíšete pod príspevok Hotovo!, až vtedy začnú admíni hodnotiť. Pokiaľ tam to Hotovo! nebude, hocijako bude ten topic prepracovaný, nesplnili ste jednu vec, tým pádom to admíni nemôžu hodnotiť. Pokiaľ sa stane to, že o 17:59 niekto si zmyslí, že vytrolí adminov, tak napíšem to takto: Vieme si pozrieť, kedy bol post naposledy editnutý. Wink 


Otázky píšte dole pod tento príspevok, na osobné správy ohľadom súťaže, NEODPOVEDÁM!


Čakám na schválenie súťaže od Hitsumara, Itamiho a Nyokiho /áno je späť ExclamationI love you  /. Pokiaľ to oni dvaja dnes potvrdia, tak sa aj dnes súťaž odštartuje
ODŠTARTOVANÉ!


Naposledy upravil Rinai dňa Pi október 18, 2013 8:44 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin
Hyota Hitsumaru


Počet príspevkov : 308
Join date : 11.10.2013

Návrh na súťaž! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrh na súťaž!   Návrh na súťaž! Icon_minitimePi október 18, 2013 12:40 am

Jůů! Napsal jsi mě ze zbylých třech adminů jako prvního ^_^
No samozřejmě to schvaluji, ale o jakou zbraň/zbraně se bude jednat?
Návrat hore Goto down
Rinai
Genin
Genin
Rinai


Počet príspevkov : 216
Join date : 12.10.2013
Age : 28
Bydlisko : Sečovce, Slovakia

Návrh na súťaž! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrh na súťaž!   Návrh na súťaž! Icon_minitimePi október 18, 2013 12:44 am

afro 
Takže premýšľal som nad Kakashiho ninjatom - ten meč, čo mal od otca. Staty by mohol mať takéto: +5 sila a + 4 ninjutsu... čo ty na to?
Návrat hore Goto down
Xana
Chuunin
Chuunin
Xana


Počet príspevkov : 314
Join date : 11.10.2013

Návrh na súťaž! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrh na súťaž!   Návrh na súťaž! Icon_minitimePi október 18, 2013 8:42 am

Povolené
Návrat hore Goto down
https://narutokingdomrpgczsk.slovakforum.net
Sponsored content





Návrh na súťaž! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrh na súťaž!   Návrh na súťaž! Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Návrh na súťaž!
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Menší návrh

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hra Naruto kingdom rpg :) :: Otázky, odpovede, návrhy-
Prejdi na: